KARADAĞ / MONTENEGRO TURU

2018 YAZ SEZONU BOYUNCA HER HAFTA VİZESİZ YATIRIM TURU

2015 yılından itibaren devam eden Karadağ/Montenegro programlarımız 2018 yılında Türkiye geneli tur sağlıyıcılığı olarak devam etmektedir. Yeni hizmetimiz olan Yatırım Turları ile tüm misafirlerimize ücretsiz bir yurt dışı turu sunuyoruz.

20.000 Euro yatırım garantisi veren misafirlerimiz için Karadağ/Montenegro Turları; Uçak Bileti, Havalimanı Transferleri, Rehberlik, Konaklama hediyemiz. Haftasonu Karadağ/Montenegro kaçamağınız bizden…

Tüm hizmetlerden ücretsiz olarak yurt dışında yapacağınız 20.000 Euroluk yatırım ile sağlayabilirsiniz.

Süre: 4 gün

Fiyat: 499 €

TUR PROGRAMI

1. Gün

Ankara ve İstanbul’dan gerçekleştirilen uçuşumuz ardından Talep edilen bölgede bulunan Otel/Apart transferimiz
Tüm gün rehber eşliğinde Kotor turumuz

2. Gün

Sabah kahvaltısı ardından Kotor – Budva Hareket ve Budva varışımız
Odalara yerleşmemiz ardından Budva şehrini rehber eşliğinde geziyoruz. Tarihi dokusu ve genel şehir bilgisini rehberimiz aktarıyor.

3. Gün

Günümüze yerel lezzetler ve şarap tadımı ile özel bir program eşliğinde devam ediyoruz. Çocuklara özel menü seçenekleri tüm restaurantlarda Türkçe tercümesi ile sizlere sunuluyor.

4. Gün

Günümüzü serbest zaman olarak bırakıyoruz. Denize girebilir, alışveriş yapabilir ve şehrin tadını çıkarabilirsiiniz. Öğleden sonra otelimiz veya Apartımızdan ayrılma

Yaklaşık 40 dakikalık transferin ardından havaimanına varışımız ve İstanbul ve Ankara’ya dönüş

KARADAĞ/MONTENEGRO HAKKINDA TURİSTİK BÖLGELER;

Karadağ’ı uluslar arası ismiyle Montenegro (italyanca karadağ demektir) 10 farklı bölge olarak tanıtacağız.

 1. LONG BEACH(SU SPORU SEVERLER İÇİN)
 2. ULCINJ
 3. BAR
 4. PETROVAC
 5. SVETI STEFAN
 6. BUDVA
 7. PORTO MONTENEGRO
 8. KOTOR
 9. PERAST
 10. HERCEG NOVI

 

LONG BEACH

Asıl ismi Velika Plaza olan sahil Adriyatik kıyısının en uzun plajı. 13 km uzunluğunda olan kum plaj, Bojana’dan Ulcinj’de bulunan Milena Limanına kadar uzanıyor.

 

Aktiviteler

kıtesurf ve ruzgar sorfu ıcın ıdeal ruzgar ve denız ımkanını sunuyor. the new york tımes 2010’da gezilmesi gereken yerler arasında ilk 10’a girmiştir.

Ada Bojana diğer ziyaret edilmesi gereken bir yer, tekne turları ile büyüleyici güzellikte olan nehir yataklarını gezmenizi tavsiye ederiz. İsteyen misafirlerimiz için SUP turlarımız düzenlenmektedir.

 

ULCINJ

Adriyetik denizinin en eski yerleşim yerlerinden olan Ulcinj 2000 yıllık tarihinde farklı kültürlerin imzasını taşımaktadır. 17. Yüzyıl Cezayir, Tunus ve Malta’lı korsanların yaşadığı bölgede İspanyol Yazar Cerventes’in 5 yıl boyunca tutsak edildiği geçmişten günümüze gelen bir söylentidir. Cerventes ünlü Don Kisot kitabını Ulcinj’de geçirdiği 5 yıl ardından İspanya’ya dönünce yazmıştır.

 

BAR

Bar Montenegro/Karadağ’da bulunan en modern şehirlerdendir. Yerleşik halkın Müslüman çoğunlukta olması, Türk turistlere karşı olan ilgi ve sevginin misafirperverlik olarak sunulmasına neden oluyor.Bar!da görülmesi gereken 2000 yıllık zeytinağacı, eski şehir ve Kral Nikolas Kalesi bulunuyor.

Hem gastronomi üzerine hem şarap üzerine alternatif lezzetler sunan Bar bölgesi düzenlenen etkinlikler ile de isminden bahsettiriyor.

TV festivali,Bar chronicle, zeytin ağacı altında buluşma festivali, balık ve şarap tadım festivalleri bunlardan birkaçı…

Aynı zamanda yakın bölgede bulunan Ulusal Skador Gölü Parkı farklı türden kkuşların gözlemlenmesi ve fotoğraf çekimleri için gidilmesi gereken yerler arasında…

 

PETROVAC

Aile Tatilleri için tavsiye edilen bölge temiz koyları, güzel sahilleri ile çocuklu aileleri mutlu edebilecek bir bölge. Karadağ’ın en turistik bögeleri olan Budva, Stevi Stefan ve Sutumore’ ye yakın konumuyla  da konaklamak için ideal bir bölge.

 

SVETI STEFAN

Bir zamanlar küçük bir balıkçı kasabası olan Sveti Stefan 17 yüzyılda Osmanlı Donanmasına karşı güçlü bir savunma gerçekleştirerek, bölgenin işgalini engellemiştir. Aman Hotels&Resorts olarak işletilen dünyanın bir çok ünlü ismini ağırlamaktadır.

Sophie Loren, Claudia Schifter, Sylevster Stollene bunlardan yalnızca birkaçı…

Otelin geceliği 800-2000 Euro aralığında sezon şartlarına başlı olarak değişiyor.

 

BUDVA

Karadağ bölgesinin en turistik şehiridir. Karadağ’a gelip görmeden gitmeniz gereken bu şehir modern beach kulüpleri, restaurantları ve gece hayatı ile bir tatilden aradığınız herşeyi sağlayan Karadağ’ın turizm merkezi kabul edilmektedir. Birçok konaklama seçeneği olan Budva’da isterseniz Apart, Villa veya residence kiralayabileceğiniz gibi birçok otel şeçeneğinide sunmaktadır.

 

KOTOR

Kotor görülmesi gereken şehirler listesinde 2016 yılı 1. Liğini aldı. Unesco Dünya Mirası listesinde de yer alan Kotor 12. Yüzyıl ve 14. Yüzyıl arasında bulunan Ortacağ yapısını tamamen korumuştur. Sizi tarihi bir seyire çıkaracak olan Kotor uzun yıllar Venedik hükümdarlığı altında kalmıştır. Bu yüzden İtalya kültürü mirasları ile karşılaşabilirsiniz. İtalyan yemekleri ve eşsiz şarapları ile Kotor ziyaret eilmesi gerekenler listesinde 1. Sırada…

 

PERAST

Perast Kotor bölgesinde bulunan inanç merkezi haline dönüşmüş; Bizans, Venedik, Macaristan, Fransa, Avusturya izlerini görebileceğiniz bir bölgedir.
Burada gezilmesi gereken en önemli müze ve kilise Lady of the Rocks kilisesi, orijinal ismi Skrpijela.

Ayrıca farklı bir ada olan Kaptan Mezarlığı olarakta anılan St George orijinal ismi ile Sveti Djordje.

 

HERCEG NOVİ

Dubrovnik ile komşu olan bu ufak kasabada gün boyu güneşlenebilir, denize girebilir ve doğanın

tadını çıkarabilirsiniz. Karadağ’ın en yeşillik bölgesi olarak ismini Güneş şehri olarak almıştır.

Bizimle iletişime geçmeniz ile verilen hizmetler ve bilgiler;

 • Karadağ Turizm Sağlayıcılığı
 • Karadağ’da Yatırım, 
 • Karadağ’da Oturma İzni,
 • Karadağ’da Çalışma izni, 
 • Karadağ’da Ev Fiyatları ilgili detaylı bilgi